Zaznacz stronę

ZESPÓŁ NA IMPREZY

Dobry zespół na wesele to bardzo ważny element przyjęcia weselnego. Umiejętnie przeprowadzona zabawa taneczna oraz zróżnicowany i szeroki repertuar sprawią, że każdy gość weselny będzie mógł się bawić przy swoim ulubionym gatunku muzycznym. Jeżeli szukacie Państwo sprawdzonego zespołu weselnego, który zapewni odpowiednią oprawę muzyczną tego ważnego dnia, to trafiliście na właściwą stornę. Oprawa muzyczna, niespotykane aranżacje znanych utworów, duże doświadczenie zawodowe, zawodowe instrumenty oraz nagłośnienie – to cechy, które wyróżniają spośród licznych zespołów istniejących na rynku. Jak pozytywne wrażenie i wspomnienia pozostawia udana impreza w naszym wykonaniu wiedzą ci, którzy bawili się przy naszej muzyce, a niejednokrotnie było to wymagające czasem międzynarodowe towarzystwo.

Zobacz naszą ofertę

O nas

Zespół muzyczny Power Dance wywodzi się z Kolna. Tam w 1996 roku kilka osób połączonych wspólną pasją postanowiło działać razem w kierunku muzycznym. Jednym z pierwszych założycieli zespołu był Przemek. Bardzo szybko powstał skład grający do dzisiaj: Karol, Grzesiek, Mariusz, Andrzej i Kasia. Gramy głównie na terenie województw: mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Podejmujemy również „wyzwania” z innych zakątków kraju. Gramy i śpiewamy na różnego rodzaju imprezach, jak również proponujemy profesjonalne nagłośnienie w pomieszczeniach i w plenerze. Podczas występów największą uwagę zwracamy na dobry kontakt z ludźmi. Zawsze do tego co robimy podchodzimy: profesjonalnie i rzetelnie. Granie i śpiewanie jest naszą wielką pasją i przynosi nam dużo satysfakcji. Prowadzenie imprez muzycznych traktujemy nie tylko jako pracę, ale również jako hobby. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym…

Karol

Pochodzi z Rakowa k. Kolna. Student (Wyższa Szkoła Finansów i Przedsiębiorczości). W zespole śpiewa i tak jak Grzesiek rozbawia towarzystwo. Swego czasu przebywał w Stanach Zjednoczonych, jednak dla Was wrócił i jest gotów grać Wam na Waszych uroczystościach.

Mariusz

Pochodzi z Kolna. Z naszą grupą związany jest już od 1999 roku. W zespole śpiewa oraz zajmuje się kwestiami obsługi technicznej naszych występów.

Grzesiek

Pochodzi z Grajewa. Od 2000 roku mieszka w Kolnie gdzie pracuje jako pracownik ochrony. Zna się na swoim fachu, ale jest także świetnym wokalistą. Ma doświadczenie z innych grup muzycznych, w których grał i śpiewał (Debiut, Master z Grajewa). Dysponuje bajecznym głosem, który na pewno Was urzeknie. Ale głos to nie wszystko. Grzesiek jest duszą towarzystwa. Rozbawi każdego, a jego zabawy zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Muzyką zajmuje się już od 1995 roku.

Andrzej

Cześć jestem Andrzej pochodzę z Łomży. Moja rola jaką pełnię w zespole to szalony akordeonista, który poruszy do zabawy każdego gościa.

Kasia

Witam jestem Kasia pochodzę z Łomży. W repertuar zespołu wplatam utwory polskich wokalistów z różnych gatunków muzycznych oraz upiększam całokształt zespołu.

Auto do ślubu

Do wynajęcia LIMUZYNA – Jaguar XF na każdą okazję:

– wesela
– komunie
– studniówki
– przejazdy nocą
– wyjazdy na mazury
– inne imprezy okolicznościowe

Dla wszystkich korzystających wycieczkowiczów SZAMPAN GRATIS!!!

Skontaktuj się z nami

Karol: 609 734 325

Mariusz: 604 588 305

powerdancekolno@wp.pl